• Ново
Злите Мами Пастрмка Убиец
zoom_in

Злите Мами Пастрмка Убиец

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Злите Убијци На Пастрмка се нов и иновативен производ специјално дизајниран за тролање слатководни езера. Злите Мами Убиец На Пастрмка : Пастрмка-Панфиш-Крапи-Бас-Кокане. #3 сребрена месинг сечилото. Рачно врзана јамка за јајца. Прилагодено дизајнирана розова лигњи. Држи мамка. 6 ' лидер. #4 црвена октопод кука. 10лб платина мов зелена изорлин.

Им се допаѓа и на купувачите..