• Ново
Подобри домови и градини Солиден памучен срам, крал, камен, парче
zoom_in

Подобри домови и градини Солиден памучен срам, крал, камен, парче

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Потопете ја главата во перница што ги прави вашите соништа да се остварат кога ќе го купите ватираниот крал Шам од подобри домови и градини. Перниците на перници се светло крем обоени со сложена вметната заложница за елегантен, но недооценет дизајн. Перници измерат 20 инчи за 36 инчи за да одговараат на секоја перница со големина на кралот. Дебелите ватирани шами обезбедуваат супериорна контрола на удобноста и температурата и лесно се грижат со машинско миење. Шамовите се изработени од лице : 100% , ватенка и поддршка : 100% и 96% памук и 4% други материјали. Увезена Кина. Подобри домови и градини Солиден памучен срам, крал, камен, 2 парчиња. Кралот Шам (пар) : Форс перница. Содржина на ткаенина : 100% памук. Пополнете содржина : 100% полиестер. Машинско миење ладен, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Не исушете чисто. Ако нема слободно движење во мијалник или фен, користете комерцијална машина со голем капацитет. ОЕКО-ТЕКС 100 Сертифициран. Увезена Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..