• Ново
Шарени Лисја Хартија Плочи, Брои Служи Гости
zoom_in

Шарени Лисја Хартија Плочи, Брои Служи Гости

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Поставете ја вашата маса со Овие Шарени Лисја Хартиени Чинии и вашите гости нема да бидат разочарани. Одликувајќи се со шарен дизајн на лисја, овие чинии се совршен додаток на вашата прослава. Мерење 9 " и се продаваат во пакувања од 24, овие плочи може да се поврзат со сите други Шарени Лисја Партиски материјали. Хартиените плочи се совршен начин за домаќин без да се грижите за садовите. Тие додаваат празничен елемент на вашата маса. 24 Шарени Лисја Хартиени Плочи. Декоративни плочи мерка 9". Изработена од врвна хартија што овозможува трендовски изглед на забава. Совршен за есенска пригода. Може да биде поврзан со сите други Шарени Лисја партиски материјали.

Им се допаѓа и на купувачите..