• Ново
Дикси Ултра Хартија Плочи, 1 16
zoom_in

Дикси Ултра Хартија Плочи, 1 16

DEN 216.64

Износ
check Во продавницата.

Дикси ултра® чиниите и чиниите ќе се справат со вашите тешки, неуредни оброци, за да можете да се фокусирате на одличен разговор, а не на садовите. 20 чинии по пакување. 10 1/16 " Хартиени Плочи. 10 пати ПОСИЛНО**од водечката 9" обична бела необложена хартиена плоча. Впие Доказ Шилда. Микробранова печка. Отпорен на сечење. Дикси ултра ' ® Плочи. Сега посилно!. Крајна сила за што и да јадете надвор. Отпорен на сечење. Микробранова печка. Впие доказ шилда. 20 Плочи-10 1/16 во. (25,5 см).

Им се допаѓа и на купувачите..