• Ново
Мики Маус Хартија Десерт Плочи, 7 во, 8ct
zoom_in

Мики Маус Хартија Десерт Плочи, 7 во, 8ct

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Засладете ја вашата маса за забави со Нашите Чинии За Десерт Од Хартија Мики Маус. Печатени со весел Мики Маус, овие 7-инчни чинии за забави се совршена големина за парчиња роденденска торта и пусти на роденденска забава На Мики Маус. Плочите за еднократна употреба, исто така, ќе го направат чистењето брзо. Подгответе се за забавна прослава за секојдневна ниска цена со купување на сите наши материјали за забави со тематика На Мики Маус. Мики Маус Хартија Плочи, 8 Брои : . Чинии за торта измерете 7" . Плочите за еднократна употреба го прават чистењето ветре . Одлично за сервирање торта и предјадења. Идеален за детска роденденска забава со тема мики Маус . Комбинирајте со други материјали за забави на мики Маус.

Им се допаѓа и на купувачите..