• Ново
9 Чинии За Вечера Со Хартија Со Точки, Црна, 8ст
zoom_in

9 Чинии За Вечера Со Хартија Со Точки, Црна, 8ст

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Гостите ќе видат места кога ќе им се сервира храна за забави на Овие Црни Чинии Со Точки. Со нивната супер шик забележана граница, овие црно-бели хартиени плочи ќе направат миленик додаток на секоја дипломска забава, свршувачка или роденденска забава. Наредете ги околу масата за ручек или вечера за да додадете малку пица со точки на екранот за време на оброкот. Или, едноставно оставете магацинот од нив надвор на маса вклучена за гостите да се вчита со добрите себе. Потоа, откако прославата ќе заврши, овие чинии за еднократна употреба може едноставно да се фрлат во ѓубре, правејќи го чистењето по забавата парче торта. 9 " Чинии За Вечера Со Точки, 8ct : Пакет од 8 Чинии За Вечера Со Точки. Измерете 9" преку. Дојдете во многу различни светли бои, вклучувајќи жолта, вар зелена, жешка розова, црвена, кралска сина и црна боја. Совршен за сервирање храна за забави, роденденска торта и грицки во вашата специјална пригода. Садовите за еднократна употреба го олеснуваат чистењето после забавата.

Им се допаѓа и на купувачите..