• Ново
Цветни Велигденски Зајачиња Чинии За Вечера, 9ин, 8цт
zoom_in

Цветни Велигденски Зајачиња Чинии За Вечера, 9ин, 8цт

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку талент со крзнени уши во поставката на вашата трпеза со Нашите Цветни Чинии За Вечера Од Хартија За Велигденско Зајаче. Овие симпатична 9-инчен партија плочи функција велигден зајаче, пеперутки, и дама бубачка, заедно со посебен "Среќен Велигден" порака. Користете ги овие чинии за да држите сендвичи, салата и вашите други омилени За Велигден. Подгответе се да го прославите празникот со купување на остатокот од нашите достапни материјали За велигденска забава. 8 Цветни Велигден Зајаче Хартија Вечера Чинии. Хартија Плочи мерка 9". Плочите за еднократна употреба помагаат брзо чистење после забава. Одлично за Велигденска вечера или велигденски бранч. Комбинирајте со повеќе цветни материјали за забави За Велигденски Зајачиња.

Им се допаѓа и на купувачите..