• Ново
Фетерна Женска Мода Обична Пеперутка Со Долги Ракави Печатење Со Тркалезен Врат Пуловер Врвна Блуза
zoom_in

Фетерна Женска Мода Обична Пеперутка Со Долги Ракави Печатење Со Тркалезен Врат Пуловер Врвна Блуза

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Женски Моден Секојдневен Печатење Со Пеперутки Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Топ Блузегендер : женска јака : о-материјал за вратот : Тип На полиестерпетер : стил на печатење : мода, обична должина на ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 компјутер горни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме избор на поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Chart:Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"45cm/17.72"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"46cm/18.11"62cm/24.41"71cm/27.95"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"64cm/25.20"73cm/28.74"XXXL136cm/53.54"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"75.5 cm/29.72"XXXXXL156cm/61.42"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31" женските дуксери се направени од полиестер и памук, така што има одредено истегнување и е многу меко. Лесно се комбинира со фармерки, тесни панталони, хеланки, хеланки и шорцеви или се комбинира со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа. Женски удобни парови на маици со класичен V врат, Вратот На Хенли,вратот на Екипажот,долги ракави со пруги и широка лабава големина на вклопување. Погоден За Секојдневно Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено / Клуб За Носење. Модерната цветна кошула хенли ја прави оваа лесна блуза безвременска мода што ќе ве направи и шик и класичен.

Им се допаѓа и на купувачите..