• Ново
Модни Жени Обични Печатени Тркалезни Вратот Долг Ракав Есенски Блуза Пулвер Врвови Со Истегнување Опремени Кошула Жени
zoom_in

Модни Жени Обични Печатени Тркалезни Вратот Долг Ракав Есенски Блуза Пулвер Врвови Со Истегнување Опремени Кошула Жени

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Модни Жени Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Долг Ракав Есенска Блуза Пулвер Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата.Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Топ Големина Може Совршено Да Се Комбинира со Разни Облеки за Да Се Направат Сите Видови Стилови. Облека.Како Тенки Фармерки,Тексас Јакна,Здолништа,Чизми, Сандали И Така Натаму. Добар Квалитет, Изработен Од Пријатен, Пријателски За Кожата, Материјал За Дишење Кој Ви Дава Пријатно Чувство Цело Време. Погоден За Пролет, Fall, Зима И Лето. Лабави Фитинг Блузи Совршени За секојдневни,секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Изработени Од Полиестер, Памук, Спандекс. Добра Еластичност, Мека и Удобна, пријателска За Кожата. Овој моден врв ќе биде модерен тренд во fall и зима. Класичниот опуштен стил на вклопување може да го скрие вашиот мал стомак додека одговара за повеќето фигури.

Им се допаѓа и на купувачите..