• Ново
Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици
zoom_in

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 56cm/22.05" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 45.5 cm/17.91" Должина : 69cm/27.17"Големина : L биста : 112см/44.09" ракав : 58см/22.83" рамо : 47см/18.50" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 120см/47.24" ракав : 59см/23.23" рамо : 48.5 см/19.09" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 128см/50,39" ракав : 60см/23,62" рамо : 50см/19,69" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 136см/53,54" Ракав : 61см/24,02" Рамо : 51,5 см/20,28" Должина : 73см/28,74"Погоден За Лето, Слободно Време, Патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде Пол : Женска пригода : дневно ве молиме проверете Ја Табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето95% Полиестер, 5% Модни Секојдневни Врвови На Спандексменшто Добивате : 1x Женска Горна Дебелина : Стандардна Одговара : Точно на големината лесно се поправа со фармерки, шорцеви или хеланки за стилски изглед оваа сезона!Летна Женска Маица Со Долги Ракави : Секојдневен, метод На Модно Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија многу соодветен подарок, без разлика дали е роднина или пријател, тоа е добар избор. Се користат удобни материјали, така што не ви треба премногу време за да го организирате вашиот изглед кога излегувате. Применливи прилики се богат, секојдневен живот, семејни собири, излегување на паради итн.

Им се допаѓа и на купувачите..