• Ново
Ројалов Блузи Со Долги Ракави За Жени Обична Кошула Со О-Вратот Блуза За Печатење На Ноќта На Вештерките Врвови На Лабава Есенска Кошула
zoom_in

Ројалов Блузи Со Долги Ракави За Жени Обична Кошула Со О-Вратот Блуза За Печатење На Ноќта На Вештерките Врвови На Лабава Есенска

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 53см/20.87" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 54см/21.26" ракав : 63см/24.80" должина : 74см/29.13"големина : xxl биста : 128см/50.39" рамо : 55см/21.65" ракав : 64см/25.20" должина : 76см/29.92"големина : хххл Биста : 136см/53.54" рамо : 57см/22.44" ракав : 65см/25.59" должина : 78см/30.71"дебелина : стандардисезона : цела сезонаматеријал : полиестеро4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне!2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечништо добивате : 1*Женска Блуза.Должина : Редовен Стил : Секојдневен3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, тексас фармерки, etc1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : Женски Повод : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Погодна Пригода : Секојдневна,Шопинг,Датум,Улица,Канцеларија,Работа,Основна,Забава,На Отворено,Училиште,Дневна Облека итн.Носење на сите сезони особено Fall И Зима.

Им се допаѓа и на купувачите..