• Ново
Род Бран Дуксери Дуксери За Момчиња Машка Мода Секојдневен Едноставен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Голем И Висок Патент Со Качулка
zoom_in

Род Бран Дуксери Дуксери За Момчиња Машка Мода Секојдневен Едноставен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Голем И Висок

DEN 388.64

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи и жени . Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер џемпер8 Години Папучи Чорапи Животни Топла И Торба Маска Пот Кошула Менс Симпатична кадифен Шема : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46" Должина : 70см/27.56" Ракав : 53см/20.87" Рамо : 58см/22.83"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03" Должина : 72см/28.35" Ракав : 54см/21.26" РАМО : 60СМ/23.62"големина : xl сад : 10 Велика британија : 12 еу : 40 биста : 126см/49.61" должина : 74см/29.13" ракав : 55см/21.65" РАМО : 62см/24.41"големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 130см/51.18" должина : 76СМ/29.92" Ракав : 56см/22.05" Рамо : 64см/25.20"Големина : хххл сад : 14 велика британија : 16 Еу : 44 биста : 134см/52.76" ДОЛЖИНА : 78СМ/30.71" ракав : 57см/22.44" рамо : 66см/25.98" табелата со големини НА СЛИКАТА ПРЕД да нарачате. ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. ●Прилики}Машкиот Џемпер е Одличен Избор за Работа, Одмор, Состанок и Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни.

Им се допаѓа и на купувачите..