• Ново
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза
zoom_in

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузакарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават привлечни. со вашите омилени, фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате убаво.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Блузи.Usukeubustsleeveshoulderlengthlarge61036116cm/45.67"22cm/8.66" 53cm/20.87 "75cm/29.53" Големина : LSize. : Ларгеус : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 116cm/45.67"Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 53cm/20.87 "Должина : 75cm/29.53" Giligiliso Машки Кошули Дозвола Мажи Повик Круг Вратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза. Изработен е Од Полиестер. Удобните ткаенини ви помагаат да носите подобро. Comfortableономски Удобен Дизајн : Понудете голема удобност. Ув Заштита : 50+ УПФ рејтинг обезбедува одлична заштита од ултравиолетови зраци, може да ја заштити вашата кожа подалеку одv, УВБ зраци со побезбедни и поладни за активности на отворено. Повод : кошулите се одлични за ден на риболов, пливање, патување, пловење, качување, пешачење, возење велосипед, лизгање, џогирање, трчање, тренинг и активни спортови. Рачно миење се предлага за подолга издржливост.

Им се допаѓа и на купувачите..