• Ново
Мажи Обична Маица Патент Јака Мода Краток Ракав Обичен Пуловер Маица Топ 2XL
zoom_in

Мажи Обична Маица Патент Јака Мода Краток Ракав Обичен Пуловер Маица Топ 2XL

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Детали : * Големина На Ознака : М~3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XL3 XLBustcm100104108112116 инч39.4 40,9 42,5 44,1 45,7 Раменици 44446485052 инч17,3 18,1 18,9 19,7 20,5 Ракави 2122232425 инчи8.3 8.7 9.1 9.4 9.8 должина 6970717273 Инчи27.2 27.6 28.0 28.3 28.7 измерено пред да се истегне, познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ткаенина На Предметот : Полиестер* боја На предметот : 1,2,3,4,5(како што покажуваат сликите)* Карактеристики На Артиклите : Машка Кошула,Јака Со Патент,Мода,Фитнес ,Краток Ракав,Маици,Врв, Секојдневно, Тенок Фит, Пуловер, Удобно Дише, Мода* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : у Применлив пол : Должина На Ракавот Малеу : Должина На Кратка Облека : Редовна Апликација : Дневно* Содржина На Пакетот : 1*Маици (други предмети не се вклучени) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Јивеи Мажи Обична Маица Патент Јака Мода Краток Ракав Обичен Пуловер Маица Топ 2 2 XL. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Им се допаѓа и на купувачите..