• Ново
Ројалове Долги Ракави Патент Кошули За Жени Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер
zoom_in

Ројалове Долги Ракави Патент Кошули За Жени Печатење Графички Маици Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 45см/17.72" Должина : 68см/26.77"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 46см/18.11" Должина : 69см/27.17"Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 62см/24.41" ракав : 47см/18.50" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 63см/24.80" ракав : 48см/18.90" должина : 71см/27.95"големина : ххл биста : 136см/53,54" рамо : 65см/25,59" ракав : 49см/19,29" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 144см/56,69" рамо : 67см/26,38" ракав : 50см/19,69" должина : 73см/28,74"тип на шема : печатење информации За Производот материјал : полиестер, Спандекс опишува материјал : Кошулата Е исклучително мека, еластична И пријателска за кожата, Не проѕирна, нудејќи максимална удобност Во Текот На целиот ден.Метод на перење : Рачно миење во ладна вода,закачување Или сушење прилика : Секојдневни Прилики : Совршен За Секојдневно/ Работа/ Датум/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.Женска лабава долга должина одговара на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантен И Симпатичен Стил : секојдневна Должина : Редовна Дебелина : Стандардно што ќе добиете : 1 Х Женски Топ-Пол : Женски 100% Полиестер. Увезени. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Погодна Пригода : Секојдневна,Шопинг,Датум,Улица,Канцеларија,Работа,Основна,Забава,На Отворено,Училиште,Дневна Облека итн.Носење на сите сезони особено Fall И Зима. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата.

Им се допаѓа и на купувачите..