• Ново
Машка Лило Бод Најдобра Пријателка Кошула Хавајски Врв Обичен Копче Надолу Кошула Со Кратки Ракави
zoom_in

Машка Лило Бод Најдобра Пријателка Кошула Хавајски Врв Обичен Копче Надолу Кошула Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Полиестер со висок степен. Луѓето често се прилагодуваат и се чувствуваат опуштено. Изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, удобно и брзо сушење. Можете да носите хавајски кошули во многу прилики, како што се работа, патување, забави или само дружење дома. Со напредна технологија за дигитално печатење, сликата е појасна и пореална. Секоја Маица е изработена од мека и удобна ткаенина, која нема да се намали или избледи!. Елегантен и елегантен дизајн е многу погоден за секојдневно/слободно време / лежење/секојдневна облека/забава/дипломирање/одмор/подарок, итн. Погоден за љубовници/жени/мажи/девојчиња/момчиња итн.

Им се допаѓа и на купувачите..