• Ново
Ројалов Женски Кошули Женска Мода Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Краток Ракав
zoom_in

Ројалов Женски Кошули Женска Мода Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Краток Ракав

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Модна Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Краток Ракав Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M106cm/41.73"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL120cm/47.24"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL126cm/49.61"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL132cm/51.97"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL142cm/55.91"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31" € Функција : Облечени обични врвови за жени. Летните кошули имаат течен треперлив ракав, кој совршено ја повлекува линијата на вашата рака. В вратот/вратот на екипажот, лабаво вклопување, цврста боја. € Натпревар : шупливиот симпатичен врв е совршен за деловен секојдневен стил. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. ● Прилика : овој женски врв е одличен за работа, плажа, канцеларија, патување, одмор, одмор, забава, клуб и состаноци. Забелешка : машина Или рачно перење со ладна вода. Не избелувајте, висат сува. Ве молиме Погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние користиме уникатен шуплив материјал, тоа нема да се види, но ако ја имате оваа загриженост, можете да носите ками внатре. `+ Маица женско лето блузи основни кратки ракави круг вратот/V вратот маица блузи повик лабава кошули блузи.

Им се допаѓа и на купувачите..