• Ново
Сдјма Женски Печатени Кимоно Ракави Кардиган Лабава Покриена Обична Кошула Блузи
zoom_in

Сдјма Женски Печатени Кимоно Ракави Кардиган Лабава Покриена Обична Кошула Блузи

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Женски Печатен Кимоно Ракав Кардиган Лабави Покриени Обични Врвови На Кошуликарактеристики : Цветен Кардиган, Секојдневни врвови од лето плус големина,кимоно покривање на плажа,шифон кошули,Отворен Фронт ,Крпеница Од Тантела ,Лабави Издувани Ракави изработена е од шифон, ткаенината е проѕирна ,воздушна, се чувствува мека, лесна и удобна. Кимоното може да биде над врвовите на резервоарот или да отсече шорцеви, дури и туника и хеланки, уште повеќе сарафанот, цветното кимоно е модерен начин да го облечете во текот на летото days.It костум за секојдневно секојдневно, дома, на отворено, хавајска плажа, улица, која Било друга пригода За Летните денови Жени; Бизнис; Облека;. Цврст; Боја; Долг; Ракав;. Кардиган; Врвот; ; Јакна; Палто.

Им се допаѓа и на купувачите..