• Ново
Машка Маица Машка Летна Мода Секојдневен Прицврстете 3Д Маица Со Дигитален Принт Маици Со Долги Ракави Маици За Мажи
zoom_in

Машка Маица Машка Летна Мода Секојдневен Прицврстете 3Д Маица Со Дигитален Принт Маици Со Долги Ракави Маици За Мажи

DEN 183.20

Износ
check Во продавницата.

Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 62см/24.41" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 118см/46.46" Рамо : 48.5 см/19.09" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" Големина : XL биста : 124см/48.82" рамо : 50см/19.69" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35" големина : ххл Биста : 130см/51.18" Рамо : 51.5 см/20.28" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13" големина : xxxl биста : 136cm/53.54" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 64cm/25.20" должина : 74cm/29.13" Менс Лето Мода секојдневен прицврстете 3d дигитално печатење маица долг ракав topfeutreations①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .●Собирање на вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму.Сезона : Сите Сезони Пол : Менокација : Дневно, Должина На Облека За Забави : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Должина На Слободно Време : Долга Разноврсна По Дизајн : Оваа Машка Маица Е За Секој Ден, Секојдневни Прилики и Сѐ Помеѓу нив. Соодветна Референца : Овие Маици Се Одлични За Слоевитост Или Носење Сами, Изгледаат Кул И Кул Со Фармерки, Спортски Панталони Или Модерни Панталони. Едноставен И Стилски Дизајн, Покажувајќи Машки Темперамент!. Костум За Секоја Случајна Пригода : Оваа Машка Маица Е Добар Избор За Сите Секојдневни Прилики, Како Што Се Секојдневно Носење, Спорт, Работа, Пешачење На Плажа,Одмор Итн. Изгледате Убаво Додека Ја Задржувате Леснотијата На Движење И Додавате Удобност. Мажи Маици Графички. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..