• Ново
Јмнтиј Мажите Краток Ракав Обичните Мода Круг Вратот Пуловер Копчиња Маица Блуза Машки Кошули Дозвола Подарок За Татко
zoom_in

Јмнтиј Мажите Краток Ракав Обичните Мода Круг Вратот Пуловер Копчиња Маица Блуза Машки Кошули Дозвола Подарок За Татко

DEN 471.84

Износ
check Во продавницата.

Jmntiy е млад бренд дизајн за мажи кои нудат тенок фит или секојдневен стил со највисоки квалитети. Ние ги носиме клиентите на поинаков поглед на животот на модата. Совршен за секоја пригода! Оваа маичка е етикета за вратот без ознаки за дополнителна удобност. Ова на тренд маичка сигурно ќе го подигне вашиот секојдневен изглед. Со удобно вклопување и меко чувство на рака тоа ќе биде гардероба одете во годините што доаѓаат.само спарете ја оваа машка маичка со фармерки, шорцеви или џогери. Совршен Смешен Подарок за Вашите Пријатели и Членови на Семејството. Ако сакате да им подарите добар подарок на вашите најблиски, тогаш навистина треба да погледнете наоколу, бидејќи сигурно ќе најдете нешто во што ќе се заљубите. Овие прават одличен подарок за роденден на браќата, па дури и подарок за денот на татковците ако барате подарок за вашиот старец. Одлично Вклопување : кошулата е поудобна, додека дизајнот со тенок фит изгледа одлично практично за сите мажи. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Лабава : Поцелосно сечење за целосна удобност. БРЗ ОДГОВОР ПО ПРОДАЖБАТА и МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : БРЗО ОДГОВОРЕТЕ НА КОЕ било ОД ВАШИТЕ ПРАШАЊА - Секогаш кога ќе ни ги КАЖЕТЕ предизвиците со кои се соочувате Преку Страницата На Купувачот. ние ќе продолжиме внимателно да слушаме. Ве цениме вас и вашите отворени и искрени прашања, кои можат да ни помогнат да се фокусираме на вашите најитни потреби. Вашето прашање генерално ќе одговори брзо во рок од 1906 часа.

Им се допаѓа и на купувачите..