• Ново
Жени Фау Крзно Меки Долги Палта Јакна Палто Топла Отворена Предна Облека Зима
zoom_in

Жени Фау Крзно Меки Долги Палта Јакна Палто Топла Отворена Предна Облека Зима

DEN 956.64

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : . Применлив пол : жени. Ткаенина : полиестер. Должина на ракавот : долг ракав. Деколте : ревер. Затворање : предвремено затворање. Боја : бела. Големина : С, М, Л, ХЛ. Сезона : зима. Големина (см) . Должина На С : 72 Биста : 106. М Должина : 73 Биста : 110. Л Должина : 74 Биста : 114. XL Должина : 75 Биста : 118. Големина (инч) . Должина На С : 28.35 Биста : 41.73 . М Должина : 28.74 Биста : 43.31 . Л Должина : 29.13 Биста : 44.88 . XL Должина : 29.53 Биста : 46.46 . Забелешка : . 1.Поставувањето на светлината и мониторот може да предизвика мала разлика во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 Х Јакна Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, дише, топол, мек, пријателски за кожата, удобен за носење. Стилски дизајн : плишаната јакна со крпеница има долг ракав, јака надолу и затворање, што ве прави да изгледате стилски и елегантно. Големина : Достапно во четири големини : S, M, L, XL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : шик подарок за вашата љубовница или женски пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива прилика : Стилската надворешна облека е идеална облека за шопинг, запознавање, канцеларија, забава и улична фотографија.

Им се допаѓа и на купувачите..