• Ново
Гламур и Ко женски каскаден фау велур елек
zoom_in

Гламур и Ко женски каскаден фау велур елек

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој каскаден велур велур е супер мек и исклучително модерно. Полите има парчиња раб со средна големина што висат од него што течат на ветрот додека се движите. Направено со мека ткаенина од велур што е машинска миење за да можете да ја носите онолку колку што сакате и да ја прескокнете линијата на чистачите. Конструкцијата без ракави и суптилниот дизајн на драпење ќе направат одличен додаток на вашата гардероба. Достапно во маслиново, камен, вино и 'рѓа за повеќе можности за спарување. Гламур и Ко женски каскаден факс велур елек : 90% полиестер, 10% спандекс. Женски елек. Мека велур. Раб полите. Драпен стил. Отворен предниот дизајн. Без ракави. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува линија, не милувајте суво, ниско железо доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..