• Ново
Жени Мода Ревер Цврсти Обични Тексас Копчиња Блејзер Фармерки Јакна Кардиган Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми
zoom_in

Жени Мода Ревер Цврсти Обични Тексас Копчиња Блејзер Фармерки Јакна Кардиган Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Жените Мода Ревер Солидна Повик Тексас Копчиња Блејзер Фармерки Јакна Кардиган ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Стил На Тексас : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Големина НА Кардиган САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина На Рамото Л 8 12 38 94cm/37.01" 58cm/22.83" 40cm/15.75" 54cm/21.26" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 94см/37.01" ракав : 58см/22.83" Рамо : 40см/15.75" должина : 54см/21.26" Женски Тексас јакни. Сосема нов и издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..