• Ново
кардиган за жени Жени Дами Пламен Печатење V-вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Женски Кардиган Сина + 3XL
zoom_in

кардиган за жени Жени Дами Пламен Печатење V-вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Женски Кардиган Сина

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

31 "Ракав : 64cm/25.58 "Ракав : 61см/24.   Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Долга Јака Со Ракави : В Декстил : Мода,Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики, Тркалезен Врат, Долг Ракав, Широк лабав фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобоен/Цветен принт,врвови од Туника € стилски и мода ќе ве направи попривлечни Quetch Quetch Совршена Должина За Хеланки,Фармерки, Шорцеви Или Панталони. џемпери за жени кардиган отворен преден плус големина долго со копчиња памук лесен џемпер со кратка хауба есенски кардигани џебови црни кимона зимски портокалови бои качулка мечка ситна 2021 година под 20 лето за носење панталони за облекување ракави џемпери од кардиган за жени долги бели црни џебови со плус големина лесна должина дебела за носење хеланки дополнителна хауба со патент со патент волна тенок фит жени fall 2021 облечен памук лето 3/4 ракав ситни копчиња за џемпер со култури дупки за палецот боја женски кабел со долги ракави плетен џемпер отворен преден кардиган копче лабава надворешна облека женски кардигани буци обвиткани џемпери надворешна облека лежерни лесни меки ракави леопард печатење плетен капут со џебови v-вратот женски надолу вратот класичен. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .

Им се допаѓа и на купувачите..