• Ново
Женска Хауба Кардиган Џеб За Џемпер Со Големи Димензии Палто Со Долги Ракави Со Единечни Гради
zoom_in

Женска Хауба Кардиган Џеб За Џемпер Со Големи Димензии Палто Со Долги Ракави Со Единечни Гради

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 56см/22.05" Должина : 85см/33.46"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 57см/22.44" Должина : 86см/33.86"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав : 58см/22.83" должина : 87см/34.25"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 59см/23.23" должина : 88см/34.65"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 114см/44.88" ракав : 60см/23.62" Должина : 89см/35.04"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 118СМ/46.46" ракав : 61см/24.02" должина : 90см/35.43"големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 122см/48.03" ракав : 62см/24.41" должина : 91см/35.83"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 Биста : 126СМ/49.61" ракав : 63см/24.80" должина : 92см/36.22" женска обложена јакна, мек топол материјал, ПРИЈАТЕЛСКА ЗА Кожата И УДОБНА ЗА НОСЕЊЕ ВО ЛАДНО зима. палтото од пуфер јакна ве одржува удобно и топло, совршено е за секојдневно, училиште, тренинзи, секојдневно носење, состанок, вечера, работа, спорт итн. пуфер палто не само што може да ви ја задржи топлината, туку може да ве направи и тренди и стилски.

Им се допаѓа и на купувачите..