• Ново
Женски Обични Кошули Со Копчиња За Кардиган Блок Во Боја Блузи Со Долги Ракави Врвови Јакни
zoom_in

Женски Обични Кошули Со Копчиња За Кардиган Блок Во Боја Блузи Со Долги Ракави Врвови Јакни

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Одговара : Одговара на табелата со големини : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 74cm/29.13"Големина : М Биста : 112cm/44.09" Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 75cm/29.53"Големина : L Биста : 116см/45.67" рамо : 60см/23.62" ракав : 47см/18.50" должина : 76см/29.92"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 61см/24.02" ракав : 48см/18.90" должина : 77см/30.31" нега на облека : Машина За Перење со алишта торба, Рачно миење препорачано со ладна вода, користејќи благ нежен Сапун, бр . Спарете Се Со : Оваа Основна Јакна Лесно Може Да Се Спари Со Блузи, Маици, Кошули, Фустан, Хеланки, Фармерки И Чизми До Глуждот За Да Завршите Гроздобер, Елегантен И Функционален Секојдневен Изглед. Карактеристики на јакна : , Лабаво Вклопување,Долги Ракави, манжетни и Полите, Затворање На Копчињата. Повод : Одлично За Секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, Улица,Aut, зима.

Им се допаѓа и на купувачите..