• Ново
Дмкпв Туника Фустан Обичен Дводелен Тркалезен Женски Костум За Вратот До Колена Џеб Женски Фустан Долг Памучен Фустан Син ХХ-Голем
zoom_in

Дмкпв Туника Фустан Обичен Дводелен Тркалезен Женски Костум За Вратот До Колена Џеб Женски Фустан Долг Памучен Фустан Син ХХ-Голем

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Фустан Со Туника Обичен Дводелен Кружен Женски Костум За Вратот До Вратот Џеб Женски Фустан Долг Памучен Фустан Сезона : Лето, Sugg Предлог За Перење : миење Раце ладно и суво закачување.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Линиско Суво Секојдневно и елегантно ,Врвови За Вечерни Забави, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење.Одговара : одговара на големината Тип на шема : Печатете ве Молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал : Полиестерплесегендер : Женски Кроп Топ, Женски Моден Летен Врв, За Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки панталони.Стил : Лежерен, мек и дише; Не љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2 см да се разликува поради рачно мерење, дебелина на благодарност : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустан : Дневна,Секојдневна Секојдневна и Елегантна ,Врвови На Вечерни Забави, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење.Совршен За Плажа, Одмор Или Секојдневно Носење. Ве Молиме Проверете Ја Сликата За Деталите За Големината Пред Да Ја Купите. Те молам. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер. Што Добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..