• Ново
Женски V Вратот Краток Ракав Чипка Крпеница Торта Фустан Секојдневен Фустан Патување Фустан
zoom_in

Женски V Вратот Краток Ракав Чипка Крпеница Торта Фустан Секојдневен Фустан Патување Фустан

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Женски V Вратот Краток Ракав Чипка Торта Фустан Обичен Фустан Патување Фустан опис 1. Специјален V-Вратот, спојување дизајн 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне! 5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврста Боја : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 опсег На Грешки Во Женскиот Фустан 1-3cm Size USUKEUBust Sleeve Waist Hip Lengths483498cm/38.58"22cm/8.66"66cm/25.98"128cm/50.39"86cm/33.86"M61036103cm/40.55"22.5 cm/8.86"70cm/27.56"132cm/51.97"87cm/34.25"L81238110cm/43.31"23cm/9.06"76cm/29.92"136cm/53.54"88cm/34.65"XL101440116cm/45.67"23.5 cm/9.25"82cm/32.28"140cm/55.12"89cm/35.04"XXL121642124cm/48.82"24cm/9.45"88cm/34.65"146cm/57.48"90cm/35.43" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 22cm/8.66"Waist : 66cm/25.98"Hip : 128cm/50.39"Length : 86cm/33.86"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 103cm/40.55"Sleeve : 22.5 cm/8.86"Waist : 70cm/27.56"Hip : 132cm/51.97"Length : 87cm/34.25"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 23cm/9.06"Waist : 76cm/29.92"Hip : 136cm/53.54"Length : 88cm/34.65"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 23.5 cm/9.25"Waist : 82cm/32.28"Hip : 140cm/55.12"Length : 89cm/35.04"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 24cm/9.45"Waist : 88cm/34.65"Hip : 146cm/57.48"Length : 90cm/35.43" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 98см/38,58 "Ракав : 22см/8,66" Половината : 66см/25,98 "Колк : 128см/50,39 " Должина : 86см/33,86" Едноставен секси стил, погоден за секојдневно носење. Одлично со сандали со прерамки и очила за сонце за да направите женски трендовски изглед. Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобна е за носење цел ден.

Им се допаѓа и на купувачите..