• Ново
Женски Ретро Стил Еднобоен Труба Ракав Принцеза Фустан
zoom_in

Женски Ретро Стил Еднобоен Труба Ракав Принцеза Фустан

DEN 319.20

Износ
check Во продавницата.

Женски Фустан Од Средновековна Ренесанса Гроздобер Готски Квадратен Врат Долги Фустаниизработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење ,Многу кул за носење,Нов Изглед, Ново Вие, гроздобер дизајн може да ве направи поубав И виталност,Овој Долг Фустан е совршен за тие денови!Сезона : Лето,Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневно,Секојдневно,Забава,Ноќта На Вештерките Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневно, должина на гроздобер ракав : Долга Јака Со Ракави : Квадратно Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х облечи Големинапред Length S80cm/31.50"78cm/30.71"109cm/42.91"87cm/34.25"M84cm/33.07"82cm32.28"110cm/43.31"88cm/34.65"L88cm/34.65"86cm/33.86"111cm/43.70"89cm/35.04"XL92cm/36.22"90cm/35.43"112cm/44.09"90cm/35.43"XXL96cm/37.80"94cm/37.01"113cm/44.49"91cm/35.83"XXXL100cm/39.37"98cm/38.58"114cm/44.88"92cm/36.22"XXXXL104cm/40.94"102cm/40.16"115cm/45.28"93cm/36.61"XXXXXL108cm/42.52"106cm/41.73"116cm/45.67"94cm/37.01"Size : SBust : 80cm/31.50"Waist : 78cm/30.71"Должина На Грбот : 109см/42,91"Пред Должина : 87см/34,25"Големина : Мбуст : 84см/33,07"Половината : 82см32, 28"Должина На Грбот : 110см/43,31"Пред Должина : 88см/34,65"Големина : Лбуст : 88см/34,65"Половината : 86см/33,86"Должина На Грбот : 111см/43.70"пред должина : 89см/35.04"големина : xlbust : 92см/36.22"половината : 90см/35.43"Должина на грбот : 112см/44.09"пред Должина : 90см/35.43"големина : Xxlbust : 96см/37.80"половината : 94см/37.01"должина На Грбот : 113см/44.49"пред должина : 91см/35.83"големина : xxxlbust : 100см/39.37"половината : 98см/38.58"должина на грбот : 114см/44.88"пред должина : 92см/36.22"Големина : Xxxlbust : 104см/40.94"половината : 102см/40.16"должина На Грбот : 115см/45.28"Пред должина : 93см/36.61"Големина : Хххххлбуст : 108см/42.52"половината : 106см/41.73"должина на грбот : 116см/45.67"пред должина : 94см/37.01" летни фустани за жени 2022 година. фустани за жени 2022. женски фустани.

Им се допаѓа и на купувачите..