• Ново
Жени Секси А-Линија Ладна Рамо Ракав Печатење Должина На Коленото Каузален Фустан
zoom_in

Жени Секси А-Линија Ладна Рамо Ракав Печатење Должина На Коленото Каузален Фустан

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Модни Жени Секси А-Линија Ладно Рамо Ракав Печатење Должина На Коленото Каузален Фустан Е парчето што го баравте. Моден плисиран дизајн и лабави детали, ви даваат удобност и стил што ви требаат. Убавина без ограничување, мода ново искуство. Облечена во прекрасен фустан и убава шминка, таа има слатко расположение. Носењето на овој специјално дизајниран фустан прави луѓето да изгледаат како да гледаат елегантна и убава божица. Категорија : Одговараат. Главен Материјал : Полиестер И Спандекс. Модел : Цврст. Стил : Секси, Гроздобер. Тип На Ремен : Оглавник, Шпагети. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот А-Линија. Ладно Рамо Ракав. Печатење. Должина На Коленото. Каузален Секси Фустан.

Им се допаѓа и на купувачите..