• Ново
Кодуоп Жени Халтер Плетен Фустан Без Грб Мини Фустан Бодикон Фустани Без Ракави На Плажа
zoom_in

Кодуоп Жени Халтер Плетен Фустан Без Грб Мини Фустан Бодикон Фустани Без Ракави На Плажа

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики. Исечок во цврста боја, врат на оглавник, предна врвка, без грб, мини должина, капчиња фустани за жени, секојдневни фустани за жени лесно можат да ги покажат вашите шармантни облини, совршен додаток на вашата гардероба. Погоден за секојдневен, клуб, коктел забава, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, патување, шопинг, роденден, улица, ноќно излегување, работа, дневно, состанување. Големина(см)ttt t. st Length : t63пресврт : t64. Мдолжина : т64пресврт : т65. Lt Length : t65пресврт : t66. Големина (инч)ttt t. st Length : t24. 80 пресврт : t25. 20 . Мдолжина : т25, 20 пресврт : т25, 59 . Lt Length : t25, 59 пресврт : t25, 98 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : С, М, Л. Боја : Зелена, Сина. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Фустан . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : фустани без Ракави за жени се совршени за секојдневен, клуб, коктел забава, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, патување, шопинг, роденден, улица, ноќно излегување, работа, дневно, состанување. Летни Тимови : без разлика каков стил сте, овој женски фустан за забави е добар избор за вашето лето, што може совршено да ја покаже вашата личност и да ве направи полни со самодоверба. Елегантен Дизајн : исечок во Цврста боја, врат на оглавник, предна врвка, без грб, мини должина, капчиња фустани за жени, секојдневни фустани за жени лесно можат да ги покажат вашите шармантни облини, совршен додаток на вашата гардероба. Мек Материјал : елегантниот женски фустан лето е изработен од полиестер, мека и лесна ткаенина што дише, ве одржува ладни, ви носи пријатно и одлично искуство при носење кога уживате во модата и убавината. Лесно Се Совпаѓа : фустанот за вратот на оглавникот за жени може да биде поврзан со очила за сонце, сламена капа, нежни додатоци, накит, сандали или високи потпетици за летен секојдневен или елегантен изглед.

Им се допаѓа и на купувачите..