• Ново
Хеи_к летни фустани за Женски Женски Летни Еднобојни Пругасти Лабави Секси Кул Фустан Со Прашка Со Кружен Врат
zoom_in

Хеи_к летни фустани за Женски Женски Летни Еднобојни Пругасти Лабави Секси Кул Фустан Со Прашка Со Кружен Врат

DEN 254.24

Износ
check Во продавницата.

Женска Летна Еднобојна Лабава Секси Кул Фустан Со Прашка Со Кружен Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size Bust Waist Hip Length S90cm/35.43"96cm/37.80"136cm/53.54"91cm/35.83"M94cm/37.01"102cm/40.16"142cm/55.91"92cm/36.22"L100cm/39.37"108cm/42.52"148cm/58.27"93cm/36.61"XL106cm/41.73"114cm/44.88"154cm/60.63"94cm/37.01"XXL112cm/44.09"120cm/47.24"160cm/62.99"95cm/37.40"XXXL118cm/46.46"126cm/49.61"166cm/65.35"96cm/37.80"?①Материјалот е : Мек и удобен памук и полиестер.изработени од супер мека ткаенина, дише, еластична, лесна и пријателска за кожата. Женска Летна Еднобојна Лабава Секси Кул Фустан Со Прашка Со Кружен Врат. ?①Карактеристики : Истегнување, Мек, лабав, удобен, секојдневен стил,елегантен гроздобер фустан со гроздобер .цветен фустан без ракави ,еднобојна боја, тркалезен врат,лента,Долг Фустан, едноставен е, но елегантен и класичен, секогаш ве прави симпатични и многу женствени. Совршен е за лето, пролет и fall. ?●Стил● : овој летен фустан е совршен за облекување нагоре или надолу во зависност од вашиот ден. Со сите неверојатни светли бои лесно спарете го со вашите потпетици или сандали и вашите омилени бохо додатоци. Едноставниот дизајн го олеснува спарувањето со многу додатоци, а стилот на а-линија дава изглед за слабеење. Ќе изгледате неверојатно без оглед!. ?®Прилика : Секојдневен, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Ноќници, Облека За Спиење, Шопинг. Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани се достапни за вашиот избор. ?Перење и перење : машинско перење со торба за перење, рачно не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.Постојат многу бои и големини на располагање, можете да изберете според вашите потреби. Овој стилски фустан треба да биде рачен и пеглан на ниска температура ако сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..