• Ново
Мултимонополска Девојка Божиќен Фустан За Принцеза Од Светки Фустан Од Тул Од Рафли На вратот
zoom_in

Мултимонополска Девојка Божиќен Фустан За Принцеза Од Светки Фустан Од Тул Од Рафли На вратот

DEN 447.20

Износ
check Во продавницата.

Деца Божиќен Фустан За Принцеза Со Светки, Фустан Од Тул Од Тул Без Ракави, Со лак-јазол. Големина (инч). 80t Length : t19. 69 t Bust : t20. 87 пресврт : t20. 08 t Age : t1-2 Години. 90t Length : t21, 65 t Bust : t22, 44 пресврт : t21, 65 t Age : t2-3 Години. 100t Length : t23. 62 t Bust : t24. 02 пресврт : t23. 23 t Age : t3-4 Години. 110t Length : t25, 59 t Bust : t25, 59 пресврт : t24, 80 t Age : t4-5 Години. 120t Length : t27. 56 t Bust : t27. 17 пресврт : t26. 38 t Age : t5-6 Години. Спецификации : . Материјал : Најлон+Полиестер. Боја : Зелена/Розова/Бела/Црвена/Нане Зелена. Големина : 80/90/100/110/120. Декорација : Светки. Сезона : Лето. Пол : Бебе Девојки. Должина На Ракавот : Без Ракави. Деколте : О-вратот. Повод : Секојдневна Облека. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1*Девојка Принцеза Фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : детскиот фустан е изработен од најлонска и полиестерска ткаенина која дише, пријателска за кожата и удобна за носење, погодна за носење девојчиња за мали деца во вашиот секојдневен живот. Дизајн : фустанот Со о-врат а-линија со дизајн со висок струк е уникатен и сладок, што ги прави вашите деца поелегантни. Решетката возбуда полите дизајн и светки декорација направи вашите девојки повеќе шармантна, убава и виталност. Карактеристики : фустан за принцеза Со Тркалезна јака со затворање на задниот патент е лесен за носење и полетување. Фустанот без ракави со големи лак-јазли е кул за вашите девојки да носат во лето. Прилики : Погоден За свадба, сценски перформанси, секојдневно, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патување, одмор, вокација, плажа, улица, крајбрежје, излегување, фотосесија итн. Големина Боја : големината е 801-2 години, 902-3 години, 1003-4 години, 1104-5 години, 1205-6 години, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис. Главната боја е зелена/розова/бела/црвена/нане зелена.

Им се допаѓа и на купувачите..