• Ново
Дами Лето Без Ракави У - Вратот А-Линија Краток Секојдневен Печатен Лабав Фустан Црн М
zoom_in

Дами Лето Без Ракави У - Вратот А-Линија Краток Секојдневен Печатен Лабав Фустан Црн М

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Дами Лето Без Ракави У-вратот А-Линија Краток Обичен Печатен Лабав Фустан ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Дебелина На Вратот : Стандардни Карактеристики : ● Материјал 95 полиестер 5 спандекс. Мек материјал, лесен и удобен, многу погоден за претстојното лето! Супер мек, удобен, дише, не проѕирен, обезбедување на квалитет ..симпатичниот летен мини фустан е секојдневен стил и не се вклопува цврсто. Модерни и уникатни дами мини фустани. ●Стил●симпатичниот летен мини фустан е секојдневен стил и не се вклопува цврсто. Овој фустан е точен по големина, наборите и наборите се слоевит дизајн, многу е лесно да се премине од деловни во секојдневни прилики и кога треба брзо да се точни. €Уникатен Дизајн€ Модерен и уникатен дами мини здолниште. Слоевит лабав фустан на половината, Врат, женски плисиран фустан, елегантен стил на здолниште, едноставен и модерен, супер симпатичен, лесен за облекување и соблекување, а должината на мини фустанот не е повеќе од коленото. €Натпревар}овој фустан со цветен принт може да се носи со сандали, влечки за плажа или очила за сонце со високи потпетици. ①Прилики, висококвалитетен женски фустан, погоден за летен одмор, плажа за одмор, забава, работа, ноќно излегување, секојдневно носење, одмор, свадбена забава, дом, салон. Совршен за лето, пролет, aut и зима! Овој летен мини фустан е освежувачка промена - домашен или домашен стил. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста НА Половината М 8 12 38 94см/37.01" 74см/29.13" 91.5 см/36.02" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 94см/37.01" половината : 74см/29.13" должина : 91.5 см/36.02" ● стандардни големини на сад : ги користиме најчестите стандарди За големина на сад. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). ● Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. + Овој лесен фустан е совршен за оние безгрижни денови!. Ние само сакаме да ви донесеме поинаква мода. Ве прават стилски и уникатен секој ден.

Им се допаѓа и на купувачите..