• Ново
Абтел Мама И Јас Октоберфест Фустан Со Престилка Дирндл Фустани Традиционална Косплеј Униформа Мајка Ќерка германски Празник Деца XL
zoom_in

Абтел Мама И Јас Октоберфест Фустан Со Престилка Дирндл Фустани Традиционална Косплеј Униформа Мајка Ќерка германски Празник

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Пол : Жени Дами, Мајка Ќерка, Скара Стил : Женски Пиво Бебе Фустан, Жени Девојки Кратки Мини Фустани, Мајка Ќерка Летни Фустани, Жени Октоберфест Фустан, Мама И Јас Празничен Фустан, Дирндл Фустан Тип На Шема : Цветни Печатење Должина На Ракавот : Кратки Ракави : Црвена Сина Боја : С,М,Л,XLSeason : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 65% Полиестер 35% Памуккарактеристики : 1.Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2.Дизајн : Плисиран, Возбудлив,Патент,Со Престилка3.Карактеристика : Цветни Печатење Екипажот Вратот Фустан, Жени Девојки Краток Ракав Октоберфест Фустан, Мама И Јас Мини Фустан, Германски Баварски Кратки Фустани, Лето Дирндл Фустан4.Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Октоберфест Забава, Секојдневно, Сцена, Улица5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Октоберфест Фустан (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Купите!!!2. Боите Може Да бидат Малку Различни во Зависност од Поставките на Компјутерот и Мониторот.3. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам. (Целото Мерење Во См И Ве Молиме Имајте предвид 1см=0,39 Инчи, 1 инч=2,54 См) Стил - Женски Девојки Пиво Бебе Фустан, Мини Октоберфест Фустан, Летни Дирндл Фустани, Партија Одмор Фустан, Карневал Ноќта На Вештерките Краток Фустан. Материјал-65%Полиестер 35%Памук. Мешавината Нуди Меко И Удобно Чувство, Совршено За Летните Денови. Дизајн - Мајка Ќерка Етнички Цветни Печатење Дирндл Фустан, Вратот На Екипажот, Краток Ракав, Краток Октоберфест Фустан, патент германски Баварски Традиционални Фустани со Престилка. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Октоберфест Секојдневен, Празнична Забава, Сцена, Карневал На Ноќта на Вештерките. Натпревар-Цветниот Мини Фустан со Потпетици Или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Им се допаѓа и на купувачите..