• Ново
Колекција Клер Мала Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К
zoom_in

Колекција Клер Мала Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К

DEN 879.68

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Клер Мали Крстот Чанта Од Миа К Функција : . Нашата Мала Чанта Со Вкрстено Тело Клер е совршена за прилики кога сакате да ги држите вашите најважни работи блиску. Големина за носење на телефонот, клучевите и карминот, изработен е од висококвалитетна веганска кожа и дизајниран со луксузни украси со златен тон. Малиот Крст На Клер има прилагодлив и отстранлив ремен, џеб со патент на предната страна и затворачи на патент. Ќе ви се допадне оваа симпатична Клер Мал Крст. ЏЕБОВИ : Надворешноста има преден џеб со патент . Мерења : 4 л х 7,5 Ч х 2,25 В. Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо за 48 ВО ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од висококвалитетна веганска кожа, оваа чанта е издржлива и стилска. ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Малото Вкрстено Тело Клер е дизајнирано со луксузни украси со златен тон за софистициран изглед. ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН : прилагодливиот и отстранлив ремен ви овозможува да ја прилагодите торбата до саканата должина. ПРЕДЕН ЏЕБ СО ПАТЕНТ : предниот џеб со патент обезбедува дополнително складирање за вашите мали предмети. МЕРЕЊА : 4 л х 7,5 Ч х 2,25 В, оваа торба е совршена големина за носење на телефонот, клучевите и карминот.

Им се допаѓа и на купувачите..