• Ново
Женски Појас Торба Прилагодлив Ремен Синџир Торбичка Женски Шик Прашка Торба
zoom_in

Женски Појас Торба Прилагодлив Ремен Синџир Торбичка Женски Шик Прашка Торба

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од мелиф од Пазарот На Џојбај.Форма : Седлор. Декорација : Синџирир. Тип На Шема : Цврстр. Внатрешност : Внатрешен Џеб на Патентр. Прилика : Разноврснар. р. тноте : р. Поради различниот монитор и ефектот на светлина, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.r. r.

Им се допаѓа и на купувачите..