• Ново
Дамбо Книга Торба Кул Забавни Костим Рамо Училиште Книга Торба Со Крстот Торба И Пенкало Торба Во Собата За Млади Луѓе За Отворено Дневно
zoom_in

Дамбо Книга Торба Кул Забавни Костим Рамо Училиште Книга Торба Со Крстот Торба И Пенкало Торба Во Собата За Млади Луѓе За Отворено

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : оксфордска ткаенина, Мали ранци погодни за деца или млади. . Големина на ранец 40см х 30см х 13см . . Големина На Торба за вкрстено тело : 23см х 18см х 6см. . Големина На Куќиштето на Пенкалото : 22см х 11см х 5см. . КАПАЦИТЕТ : Ранецот има хиерархиско складирање, хиерархиската поделба го олеснува складирањето, Им Помага на децата лесно да ги организираат работите. Должината на ременот На Кесата со Вкрстено Тело може да се прилагоди, висока флексибилност, за да се задоволат потребите на различни форми. . СИМПАТИЧНА ШЕМА : ранец кој ви овозможува полесно да патувате и мода, слободно време, удобно и мултифункционално во едно, а оваа чанта има и вода против прскање, отпорна на абење против гребење, полека ослободете го модниот здив. . УНИКАТЕН ПОДАРОК : надворешноста на чантата за книги е отпечатена со слатки и јасни обрасци, персонализација, може да додаде име на моделот. Тоа ќе биде уникатен подарок за вашата ќерка или син. . Пакетот вклучува : . . 1 х Училишна Торба. . 1 х вкрстена торба. . 1 х молив торба. Исклучителен Дизајн. Удобен Материјал. Добра Изработка.

Им се допаѓа и на купувачите..