• Ново
Женска Чанта За Вкрстено Тело Велур Гроздобер Плисирана Чанта За Плик Стилска Вечерна Чанта За Рамо-Црвена
zoom_in

Женска Чанта За Вкрстено Тело Велур Гроздобер Плисирана Чанта За Плик Стилска Вечерна Чанта За Рамо-Црвена

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Еколошки материјал и пакување вештачки велур, сатенска постава. 21*13*5 СМ ,се вклопуваат во повеќето мобилни телефони. Надворешен Материјал : Кадифе. Внатрешен Материјал : Полиестер. Затворање : Магнетни. Магнетно затворање спојка торба за дами. Со сребрен синџир на рамо, џеб со клуч за картичка. Може да одржува забава, свадба или дневни најважни работи. Метод на чистење : велур ткаенина, ве молиме користете го нежното решение за чистење (обрнете внимание на истата насока на велур ткаенина при чистење). Пакување : 1 х Чанта Надвор главната ткаенина Е велур, кој се чувствува меко допирање. Внатре во материјалот од ткаенина е сатен, кој се чувствува непречено допирање. Метод на чување : ве Молиме ставете го местото на заптивката за да избегнете прашина ако не ја користите.

Им се допаѓа и на купувачите..