• Ново
Колекција Катарина Веганска Крокодилска Кожна Торбичка Чанта Од Миа К
zoom_in

Колекција Катарина Веганска Крокодилска Кожна Торбичка Чанта Од Миа К

DEN 879.68

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Катарина Веганска Чанта За Крокодилска Кожна Чанта Од Миа К прагматичен, но сепак додаток за правење изјави, нашата Торба За Чанти Катарина е инстант икона. Изработена од луксузна веганска кожа со врежана крокодил и дизајнирана со украси во златен тон и рафиниран хардвер. Носете го за мазните горни рачки и кога ќе се појави расположението, закачете го прилагодливиот ремен за вкрстено тело. Отпакувајте го за да откриете целосно обложен ентериер и многу простор за сите ваши работи. Внатрешноста има џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање, додека надворешноста има џеб со заден патент. Торбата За Чанти Катарина има рамна основа и метални стапала за да ја одржува торбата исправена положба. Чантата Катарина го има нашиот амблем на метална плоча Со потпис Миа К. колекција напред за декорација, притиснати столпчиња и Нашиот Амблем со тркалезна М виси на конец. Џебови : Внатрешни карактеристики ѕид поштенски џеб, две лизга џебови. Надворешни карактеристики еден заден џеб со патент . Мерења : 14 w x 10h x 4.7 D. Пад На Рачката : 6.2 прилагодлив и Отстранлив ремен : 23-26 ЛУКСУЗНА ВЕГАНСКА КОЖА СО ВРЕЖАНА КРОКОДИЛ : Изработена од луксузна веганска кожа со врежана крокодил, оваа чанта е и стилска и одржлива. УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Рафинираниот хардвер со златен тон додава допир на софистицираност во Торбата Со Чанти Катарина. ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН ЗА ВКРСТЕНО ТЕЛО : прилагодливиот ремен за вкрстено тело ви овозможува да го вклучите вашиот изглед во еден момент. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Отпакувајте ја торбата за да откриете целосно обложен ентериер и многу простор за сите ваши работи. АМБЛЕМ НА МЕТАЛНА ПЛОЧА СО ПОТПИС МИА К. КОЛЕКЦИЈА : Торбата Со Чанти Катарина го содржи нашиот амблем на метална плоча Со Потпис Миа К. колекција напред за декорација.

Им се допаѓа и на купувачите..