• Ново
Женска Чанта За Вкрстено Тело Патент Чанта Водоотпорни Чанти За Рамо Со Голем Капацитет Мулти Џебови Купување Пренослив Печатен Лесен Скитник Работа Виолетова
zoom_in

Женска Чанта За Вкрстено Тело Патент Чанта Водоотпорни Чанти За Рамо Со Голем Капацитет Мулти Џебови Купување Пренослив Печатен

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : t Gender : Жени, Ladies Color : Светло Сива, Црна, Виолетова, Светло Зелена, Розова Материјал : Големина На Најлонбаг : 25x8x18cm/9, 84x3, 15x7, 09"Тежина : 0,15 kg/0,33 lbclosuture : Pipperseason : Пролет, Лето, Aut, Зимаtt Style : Мода Гласник Торба Крстот Тело Торба, Рамо торба, чанта, чанта, Чанта, Паричник Карактеристики : 1. Нашите чанти се погодни за млади девојки и жени.2. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање на патент.3. Мазниот метален патент и висококвалитетниот цветен принт ја прават чантата со вкрстено тело поелегантна и издржлива4. Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, чантата со вкрстено тело е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна чанта или чанта за рамо е најдобриот избор за жените на шопинг, работа или состанок .пакетот вклучува : tt1 x Вкрстена Торба За Рамо (Другите Додатоци не се Вклучени)Известување : t tplease дозволи 1-3 CM се разликува поради рачно мерење.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Материјали : Изработени од висококвалитетна најлонска ткаенина цврста, издржлива и отпорна На прскање, перат, убава и лесна, ниту едно животно не е повредено;. Дизајн На повеќе Џебови : Дизајнерите дизајнираа посебни прегради и внатрешни џебови за женски чанти, кои можат да одделат предмети за лесно пребарување;. Голем Капацитет : чантата за вкрстено тело на рамото може да собере мини паричници, козметика, производи за нега на кожа, клучеви, очила за сонце и мобилни телефони со различни големини итн. Оваа торбичка чанта ги задоволува повеќето од вашите потреби за складирање на дневни резерви;. Повод : Класичен И модерен изглед. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци, забави, шопинг, патувања, плажи и други активности;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство.

Им се допаѓа и на купувачите..