• Ново
Колекција Кендис Боја Блок Кофа Чанта со појавување Паричник Од Миа К
zoom_in

Колекција Кендис Боја Блок Кофа Чанта со појавување Паричник Од Миа К

DEN 879.84

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Кендис Боја Блок Кофа Чанта Со соодветен Паричник Од Миа К Дизајн со луксузни украси со златен тон и изработена од висококвалитетна веганска кожа, Торбата Со Кофа Со Блокови Во Боја На Кендис е омилена секојдневна торба за сите. Со горната рачка изработена во соодветен материјал за меко држење, нашата чанта е пространа и е торба со еден оддел. Торбата Со Кофа Со Блокови Во Боја На Кендис доаѓа со нашата метална лента со потпис на дното на торбата и деталите за златни столпчиња. Кофата Кендис доаѓа со прилагодлив ремен за вкрстено тело достапен за употреба и промена, сепак се чувствувате најудобно. Има рамна основа и заштитни метални стапала. Кофата Кендис доаѓа со соодветен паричник, што ви олеснува да можете да ја користите и да ја оставите чантата зад себе. Џебови : 1 внатрешен џеб со патент, 2 внатрешни џебови со нашата Плоча За Собирање миа К.со потпис. Мерења : 10,5 Во Л х 9,5 Во Х х 7 Во Д. Рачка Капка : 8ин . Отстранлив/прилагодлив ремен за рамо, прилагодува до 48 инчи. Препорачана Тежина : 10 ФУНТИ ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Чантата Со Кофа Со Блокови Во Боја На Кендис е изработена од висококвалитетна веганска кожа и има луксузни украси со златен тон за стилски и софистициран изглед. ПРОСТРАНА ПРЕГРАДА : Торбата Со Кофа Со Блокови Во Боја На Кендис е торба со еден оддел со многу простор за сите ваши секојдневни најважни работи. ГОРНА РАЧКА : горната рачка е изработена во соодветен материјал за меко држење. ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН ЗА ВКРСТЕНО ТЕЛО : Кофата Кендис доаѓа со прилагодлив ремен за вкрстено тело достапен за употреба и промена, како и да се чувствувате најудобно. СООДВЕТЕН ПАРИЧНИК : Кофата Кендис доаѓа со соодветен паричник, што ви олеснува да можете да ја користите и да ја оставите чантата зад себе.

Им се допаѓа и на купувачите..