• Ново
Колекција Алиса Веганска Кожна Женска Торба Со Повеќе Џебни Чанти Од Миа К., Вино Комбо
zoom_in

Колекција Алиса Веганска Кожна Женска Торба Со Повеќе Џебни Чанти Од Миа К., Вино Комбо

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Чантата Алиса Од Колекцијата МКФ Од Миа К. е подготвена и поставена да биде вашата омилена секојдневна чанта. Со затворање на горниот патент што може да се прошири, оваа торбичка е пространа торба со два оддели за складирање припаѓа додека сето тоа е организирано и на дофат. Отстранливиот и прилагодлив ремен за рамо ви овозможува да се движите во текот на денот со леснотија без раце. Материјал : Веганска Кожа. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Надворешни димензии : 12" W x 9.5" H x 6.5" D; 24 " прилагодлив и отстранлив ремен за рамо. Надворешни карактеристики : затворање Со Патент; двојни рачки; преден џеб со размавта; хардвер со златен тон. Внатрешни карактеристики : Наредени; дизајн со два оддели. Женска Колекција Мкф Алиса Веганска Кожна Мулти-Џебна Торбичка Од Миа К.

Им се допаѓа и на купувачите..