• Ново
Колекција Лусил Рамо Од Миа к И Паричник-
zoom_in

Колекција Лусил Рамо Од Миа к И Паричник-

DEN 879.68

Износ
check Во продавницата.

Мкф Колекција Лусил Рамо Од Миа к И Паричник - 2 ПАРЧИЊА КАРАКТЕРИСТИКА : Нашата Чанта За Рамо Лусил комбинира Боемско-шик силуета со софистицирани детали. Изработена од луксузна текстура веганска кожа, со детали за шевовите со камшик, ја отпакува Чантата За Рамо Лусил за да открие пространа внатрешност со џеб од ѕиден патент и два џебови за лизгање. Носете го на рамо или наместете ја лентата за да ја стилизирате вкрстено тело. Дизајнирана со луксузни украси во златен тон, чантата има два пригодни џебови за патент за мали предмети од страните и заден џеб од патент. Доаѓа со соодветен паричник. Џебови : Внатре има два џебови за лизгање и џеб со ѕиден патент. Надворешни карактеристики еден заден џеб со патент и два странични џебови со патент . Мерења : 13,4 W X 13 H x 5 d. Пад На Рачката : 9,8 прилагодлив и Отстранлив ремен : 15,75-28 ЛУКСУЗНА ТЕКСТУРА ВЕГАНСКА КОЖА : Нашата Чанта За Рамо Лусил е изработена од луксузна текстура веганска кожа, со детали за шевовите за камшик, за стилски и софистициран изглед. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Отпакувајте Ја Чантата За Рамо Лусил за да откриете пространа внатрешност со џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН : Носете го На рамо или прилагодете го ременот за да го стилизирате вкрстено тело. УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Дизајнирана Со луксузни украси со златен тон, чантата има два удобни џебови за патент за мали предмети од страните и заден џеб за патент. СООДВЕТЕН ПАРИЧНИК : Чантата За Рамо Лусил доаѓа со соодветен паричник за дополнителна погодност.

Им се допаѓа и на купувачите..