• Ново
Тојела Голем Капацитет Пренослива Женска Мода Едноставна Уметничка Платнена Торба Кафеава
zoom_in

Тојела Голем Капацитет Пренослива Женска Мода Едноставна Уметничка Платнена Торба Кафеава

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Информации за производот : Текстура : режим на затворање на платно : шема на патент : цврст стил на боја : европска и Американска класификација на модни бои : бела каки црна кафеава внатрешна структура : режим на џебен ранец со патент : преносливо сценарио со вкрстено тело со едно рамо : материјал за слободно време : стил на ремен за полиестерско рамо : единствен тип на делови за подигнување : мек рачен тип на надворешна торба : отворете цврстина на Џебот : листа на меки пакувања : платнена торба*1 тојела пренослива Женска модна едноставна уметничка платнена торба кафеава.

Им се допаѓа и на купувачите..