• Ново
Дами Торби За Рамо Меки Стп Кеси Женски Голем Капацитет Обични Торби За Гласници За Рамо, Кафеава
zoom_in

Дами Торби За Рамо Меки Стп Кеси Женски Голем Капацитет Обични Торби За Гласници За Рамо, Кафеава

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенжен Јуан Меи од Пазарот На Џојбај.Женски СТП Чанта Дами Рамо Торби. Материјал : СТП. Големина : 32*29*12см. 1.Висококвалитетна стп кожа, водоотпорна и не-бледнее. Врвен патент : издржлив и мазен. 2.Структура. Доволно џебови за да ги одржувате вашите секојдневни потреби организирани. 3.Класичен и секојдневен стил. Може да се користи како врвна чанта или торба за рамо, торба за купување, торба за рамо. 4.Применлива пригода. Одлично оди со секоја облека, без разлика дали е на работа, бизнис, состаноци, секојдневие, патувања, шопинг, училиште итн., совршена идеја за подарок за вашата сакана девојка, сопруга и мајка. Висококвалитетна стп кожа. Класичен и секојдневен стил. одлично оди со секоја облека.

Им се допаѓа и на купувачите..