• Ново
Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски Моден Синџир За Сите натпревари Браун
zoom_in

Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски Моден Синџир За Сите натпревари Браун

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Информации за производот : Стил : трендовски и модерен стил : женска текстура на ткаенина за рамо : Текстура на Пулинирање : форма на синтетичка кожна торба : хоризонтален квадратен тип стил на тренд на багаж : метод на отворање на мали квадратни кеси : патент шема : лента боја : бела, црвена, црна, Кафеава Големина Информации : Големина : Ширина 23 висина 18,5 дебелина 11 см Тојела Вкрстена Торба За Рамо Трендовски мода сите натпревар синџир браун.

Им се допаѓа и на купувачите..