• Ново
Уникатни поволни цени за женски рингони, отворени пети пети петици пета
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски рингони, отворени пети пети петици пета

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Трио со тенки ленти украсено со ригистони ја обликува пети на мол -сандала стилизирана едноставно со потпетица од стилето. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ Должина на стапалото - висина на пета6 - 4 - 36 9 3 5/87 - 5 - 37,5 - 9 3/8 3 5/88 - 6 - 38.5 - 9 5/8 - - 3 5/89 - 7 - 40 - 9 7/8 - 3 5/810 - 8 - 41 10 1/4 - 3 5/811 - 9 - 42 10 1/2 3 5/8 Единствени поволни цени за женски рингони, отворени пети петици пета за пета, вам : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Отворен пети. Перниче со нозе. Тројни ленти со декор на rhinestones. Стилето пета.

Им се допаѓа и на купувачите..