• Ново
Примарни Сребрени Сребрени Обетки За Качување На Уши обложени Со Родиум
zoom_in

Примарни Сребрени Сребрени Обетки За Качување На Уши обложени Со Родиум

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Направете одлична изјава за стил со овие сребрени алпинисти за уши. Совршен за специјална пригода, како и за секојдневно носење овие обетки со навој се заштитени со затворачи на навој. Овие прекрасни обетки сигурно ќе го надополнат секој ансамбл.Метална Тежина : 1,24 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки За Алпинисти За Уши Пол : женско затворање : Конциметал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 23,44 мм х 2,23 ммлево И Десно вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Стерлинг Сребро, Родиум, Нишки.

Им се допаѓа и на купувачите..