• Ново
Марк Ентони Негување Арганово Масло Од Мароко Дополнително Држете Лак за Коса, 8. оз
zoom_in

Марк Ентони Негување Арганово Масло Од Мароко Дополнително Држете Лак за Коса, 8. оз

DEN 111.68

Износ
check Во продавницата.

Марк Ентони Масло Од Мароко Арган Масло Лак За Коса (8,8 МЛ Секој). Пакување од 2 лименки по нарачана количина. Марк Ентони Масло Од Мароко Волуменскиот Лак за Коса е лак за коса со дополнително држење без вода со УВ заштитници, сулфат, парабен и ДЕА. Бариера за влажност, брзо сушење, цел ден држете без лепливост, лупење или остатоци. Косата остана со неверојатен сјај. Експертско држење и флексибилно за рестилизирање. Марк Ентони Вистински Професионален Волуменски И Сјаен Флексибилен Спреј За Коса Со Масло Од Арган И Мароканско Масло, 8,8 мл : формула За Брзо сушење што нуди волумен. Волумен и сјај. Штитови против топлина и влажност. Брзо сушење и флексибилно држење. Зајакнување и кондиционирање. Формула за брзо сушење која нуди волумен. Талк Слободен.

Им се допаѓа и на купувачите..